Чудотворна «Всецариця» готова вислухати прохання вірян Рівненщини
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чудотворна «Всецариця» готова вислухати прохання вірян Рівненщини

10 грудня 2019 року, з нагоди першої річниці Об'єднавчого собору, до Рівного прибула чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця».

Цей образ – список із оригіналу чудотворної ікони «Всецариці». Вона освячена на поясі Божої Матері та чесній главі Іоана Золотоустого у грецькому монастирі Ватопед на святій горі Афон. Ікона написана монахом Миколаєм Капрулісом, який причислений до лику святих в ХVІІ столітті, розповідають на сайті Рівненської єпархії ПЦУ.

Біля Свято-Воскресенського кафедрального собору святиню, яку привіз секретар Львівської єпархії протоієрей Володимир Бачинський, зустріли священнослужителі єпархії на чолі із митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм, архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном, єпископом Володимир-Волинським і Турійським Матфеєм, та великою кількістю вірнян.

Після урочистої зустрічі ікону було перенесено до кафедрального храму, де перед чудотворним образом було відслужено акафіст Пресвятій Богородиці.

Прикінці відправи митрополит Димитрій звернувся до вірян із повчальним словом, в якому наголосив, що: «Зцілення біля цього чудотвоного образу, від різних важких недуг, зокрема онкологічних, не припиняються ніколи. Люди завжди приходять до Пресвятої Богородиці щоб набратись духовних і тілесних сил та по своїй вірі отримують зцілення»

В свою чергу архієпископ Іларіон подякував митрополиту Димитрію та єпископу Матфею за візит, та закликав вірян приходити до кафедральних храмів для молитви перед чудотворним образом. 

Чудотворна ікона Божої Матері «Всецариця» перебуватиме у Свято-Воскресенському соборі Рівного до 18 грудня, після чого буде перенесена до Свято-Покровського собору, де пробуде до Різдва Христового.

#ПЦУ  #чудотворна ікона  #«Всецариця» 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: