Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чудельську школу таки почув Святий Миколай!

  За його сприяння у закладі, де живе й навчається 114 дітей, з’явився комп’ютерний клас, обладнаний і мебльований за сучасними стандартами.  
  Такий подарунок  Анатолій Камінський, генеральний директор ДП “Рівнестандартметрологія” аргументував просто: “Незважаючи на шалений ритм буденності, постійні ділові зустрічі та важливі справи, маємо дбати та піклуватися про підростаюче покоління, особливо тих, для кого допомога благодійників – чи не єдина запорука нормального розвитку”.
  Анатолій Іванович побував у Чудельській школі-інтернаті № 1 та передав надзвичайні подарунки - новенькі сучасні комп’ютери та зручні меблі для класу. Він щиро, по-батьківськи поспілкувався з маленькими вихованцями та з педагогічним колективом. Маючи чималий управлінський досвід, Анатолій Камінський  говорив і про проблеми у діяльності закладу.  
  А Надія Мельник, директор Чудельської школи-інтернату відзначила: “Вміння працювати на ПК –  вимога сьогодення. Без комп’ютерного класу неможливо здобути якісну освіту, тому такий подарунок  для наших вихованців має неабияке значення”.
  Анатолій Камінський розповів про особливе ставлення до таких закладів освіти як школа-інтернат, про те, що задум надати допомогу з’явився після розмови з головою Сарненської райдерж-адміністрації  Анатолієм Остапчуком. Адже, на думку керівника району, за кожною установою, яка працює задля обслуговування соціально незахищених категорій,  має бути закріпленый “шефи із числа бізнесменів з добрим ім’ям, котрі не цураються допомагати  тим, хто найбільше потребує турботи”.
  Анатолій Камінський  запевнив, що колектив, який він очолює, й надалі буде допомагати цій школі. У планах на найближче майбутнє - придбати стільці у клас, швейні машини для кабінету трудового навчання, а також допомогти замінити підлогу в спортзалі. Тож тепер чудельські школярі – під крилом надійного опікуна. І до  юних  вихованців цієї школи таки прийшов  Святий Миколай!
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: