Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чотири країни талантів

Розпочалося свято з появи  керролівської Аліси, яка здійснила подорож у «Країну Чудес». У нашому випадку – у чотири країни, кожна з яких має  свою неповторну «родзинку».  Перша з них – Математика, де  хазяйнує 8-А клас. Прихильники точних наук мають різноманітні хобі, - це і гра на саксофоні  та гітарі, і спів, і вміння талановито розповідати гуморески. А  ще вони чудово малюють.

У країні Історії, а точніше у  8-Б класі, захоплюються не тільки подіями минулого. У сучасному світі ці діти надзвичайно  обдаровані. Особливо бурхливі  оплески викликали виступи  юних співаків та музикантів. 

8-В захопив країну Іноземних мов. І своїх позицій не здає!  Це дійсно «класна компанія»!  Поряд з ним – країна Природничих наук з веселими мешканцями – 9-Д класом. Вони пишуть  чудові вірші і по-справжньому  закохані у свою другу домівку. 

Свято пройшло на славу.  Кожен клас показав себе з неочікуваного боку. Адже талантів  цим дітям не займати, а педагоги  ліцею на чолі з його директором  завжди допоможуть «розкрити»  себе, повірити у свої здібності. Як справедливо зауважила  директор навчального закладу  Наталія Сосюк: «Ми одна  міцна ліцейська сім’я». І  кожен день цієї сім’ї, як буденний, так і святковий, супроводжується почуттями  довіри, гордості та взаємодопомоги.

- Наші ліцеїсти – найкращі, і ми, вчителі та батьки, пишаємось ними. Вони  прийшли до нас не тільки  вчитися, а й творчо, натхненно працювати, розвиватися, самовдосконалюватися для  того, щоб потім, у дорослому  житті, гідно себе реалізувати,  -впевнена Наталія Сосюк. - Не  всі таланти сьогодні були на цій  сцені. Дехто засоромився, дехто  немає часу, дехто просто не захотів, але ті, хто сьогодні своїм  сердечком стукав у душу кожного з нас, отримали найкращі,  найгучніші оплески.

• Неля Заболотна 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: