Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Чи приземлиться у Рівному літак з Уханю?

У соціальних мережах поширюють інформацію, що Рівне може прийняти літак з Уханю, в якому евакуюють українців з Китаю від коронавірусу. Першоджерелом поширення цієї інформації, як пише газета "Рівне вечірнє", став бот Марічка Рівне у Facebook. Дослівно передаємо її пост без змін:


- Голова Львівської ОДА відмовився приймати борт із Китаю з українцями і іноземцями, яких евакуюють через коронавірус. Міський голова Тернополя зробив те саме, сказавши, що приймати хворих немає куди. А керівники Рівненщини - погодились. І вже завтра борт із кількома сотнями людей з Уханю прибуде до рівненського аеропорту. Розмішати потенційних носіїв планують або у інфекційному відділенні міської лікарні Рівного, або в обласному госпіталі ветеранів війни в Клевані.
 

Директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк офіційно заявляє, що ця інформація – фейк:

- Такі перельоти плануються зарання. У нас такої інформації не було. Була б телеграма, було б замовлення. Якби було щось подібне, то я б інформував керівництво області, санстанцію та всіх причетних. Бо це б була дуже серйозна подія.

«Українські новини» повідомляють, що дійсно евакуйованих з Китаю українців просили розмістити на Рівненщині. Однак Рівненська ОДА зазначила, що наша область не може їх прийняти. Бо у нас немає на це можливості.

 

 


 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: