Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Четверо жителів Рівненщини звернулися до лікарів, аби їх обстежили на наявність кронавірусу

Чотирьох пацієнтів, котрі прибули з Китаю та Італії, обстежили в Рівненській міській лікарні. Люди самі звернулися до лікарів через події у світі, повідомляє прес-служба ОДА

Після обстеження трьох пацієнтів відпустили, повідомляє Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації.

У боксі із окремим входом та санвузлом перебуває жінка, котра нещодавно повернулася з Мілану. У неї температура тіла 37, 2 та дрібна висипка. За її словами, у неї й раніше траплялися алергічні прояви.

Завідувачка відділення Галина Максимчук розповідає, що загалом в інфекційному відділенні лікарні є 11 відремонтованих боксів, куди у разі необхідності можуть помістити пацієнтів з підозрою на коронавірус. У наявності 25 костюмів для медперсоналу, понад 100 одноразових халатів, респіраторів, окулярів. Галина Максимчук стверджує, що медперсонал у відділенні підготовлений до роботи в екстремальних умовах.

«Я постійно розповідаю про нові накази, нововведення, рекомендації. Медикам дуже допоміг останній наказ МОЗу, де добре прописано симптоматику нового захворювання», - каже Галина Максимчук.

Наразі у відділенні облаштовують палату інтенсивної терапії. З міського бюджету на ці цілі виділено майже 1 млн грн. Наразі триває ремонт, тендер на закупівлю апарату штучної вентиляції легень.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: