Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Через зникле майно судитимуть начальника військового складу

До Костопільського райсуду направлено обвинувальний акт стосовно т.в.о. начальника складу однієї з військових частин. Військовослужбовець обвинувачується у недбалому ставленні до військової служби, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 425 КК України), що призвело до нестачі військового майна, повідомляє військова прокуратура. 

Як уточнює Суспільне, мова йде про 39-річного т.в.о. начальника складу військового майна. Нестачу виявили самі військові. 

"Факт нестачі військового майна було виявлено у військовій частині в плані інвентаризації військових цінностей, її керівництво частини проводило торік. Матеріали кримінального провадження та обвинувальний акт скеровано до Костопільського районного суду. Дату час судового засідання ще не призначено," – додала речниця військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак.

Зазначається, що у період з вересня по листопад 2018 року вказана особа внаслідок недбалості допустила нестачу військового майна, порушивши правила його зберігання: тепловізійних прицілів, бінокуляра тепловізійного та приладів нічного бачення. Сума завданих державі збитків становить 2,5 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване в м. Хмельницький.

За вчинене обвинуваченому загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі. 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: