Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Будівництво спортзалу триває

 По завершенню візиту він пообіцяв, що до 1 січня 2014 року новенький спортзал, якого так чекає місцева громада,  буде введено в експлуатацію.
На даний час вже повністю зведені стіни на проектну висоту і вирішено найскладніше завдання: змонтовано і закріплено металоконструкції для покрівлі. Дах над спортзалом буде шатровий. Одночасно ведуться роботи щодо накриття спортзалу, встановлення вікон та дверей, утеплення споруди ззовні. Будівельникам потрібен ще тиждень погоди, щоб повністю накрити спортзал. Надалі ж проведенню внутрішніх робіт погода вже не завадить.
Один раз у тиждень проводиться виробнича нарада щодо контролю за веденням будівельних робіт. Виконавець-підрядник «Рівнеагроспецмонтаж» доповідає про стан справ щодо зведення спортзалу замовнику робіт - управлінню капітального будівництва облдержадміністрації. Нещодавно приїжджав на зарічненську будову заступник начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Ярослав Мазярчук та спеціалісти, що здійснюють технагляд. Оцінюючи спільно із заступником голови райдерж­адміністрації Людмилою Кохно виконані об’єми робіт,  він сказав, що все іде згідно з планом. До 1 січня спортзал у Зарічному буде готовий, і в ньому ще зіграють свій матч керівники області проти збірної керівників районів. Людмила Кохно в свою чергу висловила надії, що завдяки спільним зусиллям районної та обласної влади Зарічне відчує повною мірою той здоровий спортивний дух, який  поступово охоплює всю країну завдяки соціальним ініціативам Президента України.
Погодні умови хіба що можуть внести свої корективи у проведення робіт з облаштування й благоустрою прилеглої до спортзалу території.  Але це вже можна зробити і навесні.
• Вл. інформ.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: