Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Буде як у Берліні». Хомко анонсував чергове здорожчання «Авангарду»

Міський голова Рівного Володимир Хомко обіцяє, що вже у цьому році на стадіоні «Авангард» зможуть зіграти перший футбольний матч.

Як раніше планувалося, найперше хочуть зробити східну та західну трибуни та постелити поле, яке буде наполовину штучним та природнім. До речі, таке ж - на «Арені Львів».

- Мали зараз класти дренаж, класти поле. І ми місяць його не можемо покласти. Дощ заважає. Там буде поле штучно-природнє, як на «Арені Львів».

Що стосується вартості проекту, т вона знову подоржачає, каже міський голова. Це пов'язано з тим, що надійшла пропозиція від легкоатлетів: До речі, знову буде здорожчання. Мені написав голова федерації легкої атлетики України, що є якесь нове покриття для бігової доріжки. І ми переграємо. Буде щось подібне, як у Берліні. Покладемо таку бігову доріжку, як у Берліні… Вже все куплено, поле навіть куплено і не можемо постелити. Я таки думаю, що ми зіграємо (у цьому році, авт.), але треба, щоб виросла трава, - розповів Хомко.

Нагадаємо, наразі вартість реконструкції стадіону сягає понад 280 млн. гривень. Планують завершити роботи до літа наступного року.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: