Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Бродський: Новий чемпіонат проведемо у форматі баблів

Президент Федерації баскетболу України (ФБУ) Михайло Бродський розкрив деталі проведення нового чемпіонату. За його словами, ФБУ планує використати формат баблів, який застосовувався під час пандемії коронавірусу.

“Ми зараз розпочинаємо роботу з клубами, хто у цих умовах може виступати у чемпіонаті України. Не солодко усім зараз, це зрозуміло, але проводити чемпіонат України ми обов’язково будемо. У нас буде два чемпіонати – Дивізіон А-Суперліга та Дивізіон Б, серед чоловіків та жінок”.

“Раніше у нас було три чемпіонати – зараз буде два. Ми обдумували кілька форматів. Була навіть ідея усіх запустити в одну лігу, а у другій частині поділити на дивізіони, але зробили висновок, що краще розділити сезон на дві ліги за можливостями клубів. Гратимемо без уболівальників, але з обов’язковими онлайн і ТВ трансляціями та з відповідним медійним супроводом”.

“Ігри проходитимуть у безпечних місцях за наявності укриття. Тури проходитимуть у своєрідних баблах, що ми уже пройшли в умовах карантину, тобто клуби збиратимуться в одному місці, де проводитимуть серію матчів, кожен тур проходитиме десь раз на два тижні. Я думаю у кожній лізі буде близько 8-10 команд, стартуватимемо наприкінці жовтня”.

“Хочу наголосити на тому, що клуби, які виступатимуть закордоном, обов’язково повинні грати і в чемпіонаті України. В іншому разі – це не український клуб. Регламенти змагань зараз розробляються. Всі вони будуть узгоджуватися з клубами чемпіонату та виконкомом ФБУ”.

“Якщо говорити про чоловічі клуби, то окрім Прометея та Будівельника у команд немає потужних спонсорів чи власників. Я потроху допоможу Черкаським Мавпам, у нас є спонсорський кулак у Київ-Баскеті, є амбітний Дніпро, розраховуємо на Рівне, Волинь» та Житомир, плюс ще кілька команд, є наші сильні активісти у Запоріжжі та Южному – десь таким зараз вимальовується Дивізіон А – Суперліга, там може бути команд 10. Тернопіль, на жаль, пропустить сезон. Решта клубів будуть виступати у дивізіоні «Б»”.

Сезон 2021-22 у Суперлізі зупинили через повномасштабне російське вторгнення в лютому на етапі регулярного чемпіонату. Призерів за підсумками сезону не нагороджували.

Кабінет міністрів України у червні ухвалив рішення про відновлення спортивних змагань в Україні в умовах військового стану.

Раніше генеральний секретар ФБУ Володимир Драбіковський розповів, що новий баскетбольний сезон в Україні може стартувати у жовтні у незвичному форматі.

За матеріалом  Sportarena.com


 

#баскетбол  #чепыонат 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: