Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Боєць, військовий медик і юрист створили "Ведмежатко Тимі", яке радуватиме діток інтернатів та пацієнтів Охматдиту

Мабуть, таке могло статися тільки в Україні. І не тільки тому, що через війну у нас з’явилися новітні воїни та волонтери. А й через те, що вони, повертаючись до мирного життя, й далі продовжують воювати за те, що рідне й близьке, за те, заради чого стояли на передовій. 

Нещодавно світ побачила збірка дитячих оповідань “ Ведмежатко Тимі”. Її автором є лікарка обласної клінічної лікарні, волонтерка Любов Ярмолюк, котра неодноразово побувала в АТО. Це одинадцята збірка письменниці. А свою першу спробу в художній ілюстрації дитячих казок зробив головний спеціаліст – юрист Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Сиротюк, розповідає рівнянка Алла Сищук.

За словами Олега Сиротюка, над художнім оформленням книжки довелося працювати упродовж двох місяців. У малюнках переважає традиційна українська колористика. Тварини та звірі у виданні позначені, окрім української, англійською мовами.

Видання у наш непростий час побачило світ завдяки спонсорській допомозі волонтера першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М.Пирогова, учасника бойових дій, а нині підприємця Олега Шиби.

Збірка оповідань має досить вагомий, як для сучасного книговидання тираж - 500 примірників. Проте він також призначений виконувати не тільки просвітницьку, а й благодійну місію. Частину тиражу планують віддати в інтернати Львівщини, а решту – в Охматдит. (Фото з інформації Алли Сищук).

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: