Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Благодійний матч у пам’ять про загиблого воїна провели у Рівненському районі

У середу, 14 жовтня, у селі Шпанів Рівненського району відбувся благодійний турнір з міні-футболу. Організували змагання на честь і в пам’ять  земляка Тараса Прончука, відважного захисника України, справжнього Героя, що поклав своє життя, обороняючи Батьківщину від російських окупантів.

” Хлопцю було лише 19 років. Він був наймолодшим серед бойових побратимів та встиг врятувати не одне життя. Безстрашний воїн виніс на собі чотирьох поранених товаришів з поля бою та сам загинув від кулі ворожого снайпера. Тарас був з багатодітної сім’ї. Вдома у нього залишилася мама та троє менших братів. Шануймо своїх Героїв, допомагаймо їх родинам!” – написав на своїй фейсбук-сторінці один із організаторів та учасник турніру, житель Шпанова Олександр Набочук.

Довідково:

Тарас Вікторович Прончук (позивний “Людоїд”) народився шостого серпня 1997 року в селі Хотин Рівненського району Рівненської області.

Із 5 до 9 класу навчався у Городоцькій загальноосвітній школі, після чого вступив до Рівненського технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, який закінчив у 2015 р. за фахом “електрогазозварювальник”.

До лав ЗСУ був призваний у листопаді 2015 року. Старший матрос служив на посаді кулеметника батальону морської піхоти.

16 лютого 2017 року старший матрос Прончук Тарас Вікторович загинув від ворожої кулі  на фронті російсько-української війни під час виконання бойових завдань із захисту незалежності та територіальної цілісності України. У нього залишилася мати і троє братів. Поховали бійця у селі Хотин Рівненського району.

Указом Президента України № 104/2017 від 10 квітня 2017 р. «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» молодший сержант Тарас Вікторович Прончук нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також нагороджений медалями: “За жертовність та любов до України”, “Відвага і честь”, “Оборона Маріуполя”

За інформацією Horyn.info 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: