Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Бізнес на Ремчицькому мосту?

Про третю в цьому році аварійну ситуацію на мосту в Ремчицях, що у Сарненському районі, ми вже розповідали.

Зрештою, розповідали й про його пошкодження, що могло призвести до техногенної катастрофи. Проте, схоже, що ця історія, як і течія Горині, через яку пролягає сумнозвісний останнім часом міст, має чимало підводних каменів.

Коли «Вісті Рівненщини» поділилися дописом про чергове пошкодження моста у соцмережах, читачі повідомили, що проїздом по понтонному та основному  Ремчицькому мосту торгують будівельники. За проїзд мостом вимагають у водіїв 100 грн.

Правда це чи ні ми спробували з’ясувати у Ремчицького сільського голови Леоніда Доліда:

«Я таку інформацію теж чув від односельчан, але стверджувати цього не можу, бо нікого не зловив за руку. Справді, є підозра, що фури уночі таки пропускають, причому як через основний, так і через поромний мости. Бо, буває, що увечері вони стоять перед селом, а на ранок їх немає. Але є й інше. На ніч на поромному мості залишається один сторож, і були такі випадки, що коли сторож зреагує і підніметься нагору до основного мосту, то фура вже його перетне і покаже хвіст. Попри те, що відповідні служби передбачили два шляхи об’їзду мосту, перший – через Люхчу, Любиковичі, Бережницю, другий – через Антонівку, Володимирець, всі чомусь хочуть проїхати саме в цьому місці, бо тут краще дорожнє полотно. Ремонт основного мосту розпочався ще на початку жовтня. І ми, мешканці Ремчиць, дуже хотіли б, щоб він якнайскоріше завершився, бо це створює для всіх нас додаткові незручності».

Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: