Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Біля церкви у Млинівського району виявлено боєприпас другої світової війни

На Млинівщині піротехніки обласного управління ДСНС знищили артилерійський снаряд калібром 122 мм часів війни який виявили громадяни поблизу місцевої церкви

25 листопада групою піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області було знищено у спеціально відведеному місці один артилерійський снаряд калібром 122 мм часів Другої світової війни.

Боєприпас було виявлено у селі М’ятин Млинівського району під час проведення місцевими жителями благоустрою території біля церкви.

Боєприпас був радянського виробництва та перебував у бойовому стані. Ніс смертельну загрозу для людей, адже радіус ураження при несанкціонованому здетенуванні становив би більше 700 м.

Рятувальники ДСНС закликають мешканців бути обережними у поводження з металевими предметами ззовні схожими на боєприпаси часів війни. При виявленні подібних знахідок негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку "101" або "112".

Довідково: з початку поточного року піротехніками обласного управління ДСНС знищено 3418 вибухонебезпечних предметів часів Першої та Другої світових війн.


ГУ ДСНС України у Рівненській області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: