Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Біля стін РОДА відразу два протести

 

Зараз під стінами Рівненської ОДА відбуваються відразу дві акції: перша – з вимогою завершити будівництво, друга – роз’яснити людям, про що ж домовлятиметься з керівниками інших країн Володимир Зеленський в Парижі.

Як зазначають учасники першого мітингу, люди зібралися тут, щоб влада їх почула і вплинула на продовження будівництва по вулиці Соборна, 285. 

«Забудовник «DBN» просто «заморозив» будівельні роботи, – говорить одна з учасниць мітингу. – Там, до речі, розташовані житлові комплекси «Шоколад»«Ріверсайд»«Erste «Haus»…Час іде, а ми все чекаємо. А гроші ж то вкладені! Тому вимагаємо продовжити будівництво!»

Учасники другого мітингу «Ні капітуляції!» хочуть, щоб їхні вимоги почула не тільки влада Рівненщини, а також Президент України Володимир Зеленський.

Так, пан Сергій – один із учасників – зазначає, що йому дуже важливо знати правду:

«Ми за Україну! За нашу перемогу. Але в людей є підозри, що у ЗМІ не буде ніякої інформації про те, що саме підписував і підпише Зеленський на зустрічі з представниками «нормандської четвірки». Тому наш основний месендж – хочемо знати правду. Крім красивих слів ми не бачимо ніяких чітких і зрозумілих посилів для суспільства».

А викладачка Любов Кралюк вимагає, щоб Володимир Зеленський не переступав «червоні лінії», про які постійно говорить українське суспільство:

«Ми маємо багато вимог. Зокрема, хочемо, щоб був дешевий український газ, а не російський. Адже російський газ – це кров тисяч патріотів! Говорити з терористами немає сенсу. Ми не хочемо, щоб це була чергова змова в Парижі. Підтримуємо Зеленського і просимо, щоб він почув українців!».

Люди продовжують збиратися.

-- Олександра Нагорна

 

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: