Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Біле озеро» відкриває оздоровчий сезон: хто може скористатись путівками

З 6 липня розпочинається функціонування реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» в сезоні 2020 року. У зв’язку із дотриманням карантинних вимог режим роботи обмежений.

Через карантинні обмеження максимально допустимий рівень наповнення РОК «Біле озеро» не більше 100 осіб з числа працівників Рівненської АЕС та членів їх сімей. Переважним правом на придбання путівок користуються працівники, які планують отримати послуги з реабілітації та оздоровлення терміном не менше 7 діб, в складі сім’ї з 3-4 осіб. Для отримання путівки необхідно оформити заяву в своєму підрозділі. Надання послуг стороннім особам наразі не передбачено. 

Для відпочинку надаються будинки І, ІІ та ІІІ категорії (із облаштованими внутрішніми санвузлами). Харчування проводиться повноцінне – триразове (в одну чи дві зміни в залежності від наповнення) з дотриманням карантинних вимог. Робота ж буфету не планується.

Реалізація путівок відбувається поетапно, на період найближчих двох тижнів, в ППО РАЕС. Оплата проводиться виключно через касовий термінал, до кінця робочого дня після отримання оформленого бланку путівки. У разі відсутності оплати у встановлений термін путівка анулюється автоматично. Передбачена часткова компенсація вартості путівок для працівника Рівненської АЕС та членів його родини.

Управління соціальних об’єктів РАЕС попереджає! Передання путівки іншим особам не допускається. Працівникам, в яких виявлено COVID-19 або знаходяться на ізоляції, путівки реалізовуватись не будуть. У разі інфікування після придбання путівки працівник має право на повернення коштів.
 

За повідомленням сайту РАЕС

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: