Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Бібліотеки дбають про якісне навчання безробітних

При підготовці висококваліфікованих робітників на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості велика увага приділяється оперативному і повноцінному забезпеченню слухачівнавчальними підручниками та посібниками.

 

Днями бібліотекар РЦПТО ДСЗ Антоніна Лисенко побувала на спільному інформаційному заході представників бібліотек Рівного. Організатор - Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека поділився останніми поповненнямикнижкового ринку. «Така співпраця дозволяє постійно оновлювати наші бібліотечні фонди сучасною літературою. Обласна бібліотека маєчудові можливості щодо постійного наповнення  власних фондів підручників, навчальних посібників та технічної літератури.  І ми із вдячністю співпрацюємо, збагачуючи власний досвід та розширюючи кругозір наших слухачів і педагогів», - зазначає Антоніна Іванівна.

 

Під час зустрічі працівники бібліотеки презентували свої послуги та літературу слухачам РЦПТО – майбутнім косметикам, кондитерам, перукарям, агентам з організації туризму, барменам.Приємно, що із групою слухачів, які навчаються за професією «Агент з організації туризму», було запланована екскурсія до захоплюючого світу книг. Усіх слухачів записали до бібліотеки безкоштовнота видали в користування підручники, які їх зацікавили.

У рамках заходу бібліотекар  Рівненського ЦПТО також презентувала електронну бібліотеку навчального закладу, яка нараховує більше 600 найменувань літератури різноманітної тематики.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: