Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Безробітні Сарненщини обрали професію продавця

Якщо Ви знаєте асортимент, класифікацію, характеристику товарів, їх харчову цінність, терміни зберігання, роздрібні ціни, ознаки доброякісності товарів, порядок списання браку, вмієте читати штрихкод товару, розраховуватися із покупцями, у тому числі, за кредитними картками, а також вивчили правила зберігання товарів, експлуатації відповідних видів торгово-технологічного обладнання, реєстратор розрахункових операцій і правила використання виробничого інвентарю, інструменту, а головне - професійно обслуговуєте покупців та любите справу, яку обрали, - Ви кваліфікований продавець.

Як розрізнити справжнього продавця?

Щоденні зустрічі із продавцями беззаперечно формують наш споживацький настрій та інтерес до того чи іншого закладу. Відмінне обслуговування в закладах торгівлі свідчить лише про одне – тут працює справжня команда, тут дбають про кваліфікацію робітників, тут надійно і безпечно.

Нова група слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Продавець продовольчих товарів» успішно завершила навчання та готова приступити до виконання професійних обов’язків.

На державній кваліфікаційній атестації, що сьогодні відбулася у Сарненському навчальному відділенн, вони підтвердили чудові професійні знання і навички. 4 місяці безробітні, направлені на навчання Сарненським районним центром зайнятості, займалися із досвідченими педагогами на базі відділення, а практичні навички здобували під час місячної виробничої практики у торговельних закладах району. Майбутні продавці зарекомендували себе як уважні, старанні, оперативні і ініціативні робітники, тому й отримали запрошення на роботу. Так, Алла Наконечна працюватиме у с. Немовичі, Ірина Дідик та Людмила Мельник у м. Сарни, Ірина Примич у с. Ясногірка, а Наталія Савин у с. Селище Сарненського району.

Професійні якості майбутніх продавців продтоварів оцінювали присутні роботодавці та члени державної кваліфікаційної комісії: керівник Сарненського РСТ, голова ДКК Віктор Красько, начальник відділу активної підтримки безробітних Сарненського РЦЗ Людмила Супрунець, директор ТзОВ «ЮльСоф»Олександр Пінчук, викладач Оксана Мосійчук та майстер виробничого навчання Неля Якубович, методист РЦПТО Валентина Кузнєцова, а також завідувач Сарненського навчального відділення Іван Гаврилюк.

Іван Омелянович подякував за вибір професії і навчального закладу кваліфікованим продавцям, виразив надію, що професійні здібності кожного допоможуть віднайти новий успішний шлях до зростання добробуту і самореалізації. Найактивніших у групі – Ірину Дідик, Аллу Наконечну, Антоніну Одарчук він назвав гордістю випуску.

Із успішним завершенням навчання продавців привітала методист РЦПТО Валентина Кузнєцова. Вона урочисто вручила свідоцтва державного зразка і виразила надію, що кваліфіковані представники сфери обслуговування значно покращать імідж своїх магазинів, а також здобудуть новий цікавий і цінний комунікаційний досвід.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: