Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Безробітна обрала індивідуальну форму навчання та вже працевлаштована продавцем

Поширена форма навчання слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості – індивідуальна. Важливо, що у такому навчальному процесі слухачі можуть відпрацьовувати професійні навички безпосередньо на своїх майбутніх робочих місцях, а роботодавець, зацікавлений у кваліфікованих кадрах, створює усі умови для їх успішного, якісного виробничого навчання, практики та подальшої роботи.

Сьогодні у Костопільському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачки, направленої на навчання  Костопільською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості. Професію  «Продавець непродовольчих товарів» Наталія Левчук обрала свідомо, адже вміє і любить працювати з людьми, прагне надавати професійні послуги. Завідувачка Костопільського навчального відділення Наталія Харченко, зауважила, що виробниче  навчання  і виробничу практику слухачка проходила у ПСК «Комбінат громадського харчування» у селі Борщівка, який реалізовує  товари продуктової і промислової груп. Отож, практичні навички та професійний досвід продавець здобула в умовах реальної роботи. Про це на ДКА говорила і представниця роботодавця, членкиня державної кваліфікаційної комісії Ольга Ковальчук. Саме до цього роботодавця піде працювати випускниця.

Наталія Левчук знайшли себе у сфері торгівлі та успішно працевлаштована. Жінка має досвід роботи лаборантом хімічного аналізу, проте вирішила змінити вид заняття – обслуговуватиме покупців. До слова, у Костопільському відділенні створено чудові умови для підготовки кваліфікованих робітників сфери торгівлі: сучасний кабінет-магазин, холодильне та торговельне обладнання, вітрини, розрахунково-касові апарати, муляжі товарів різних груп призначення тощо. До того ж, із слухачами працюють досвідчені педагоги. Важливо, що індивідуальниця мала змогу навчатися як стаціонарно, так і дистанційно. Забезпечення онлайн зв’язку РЦПТО дозволяє вивчати програмний курс із окремих дисциплін віддалено, що зручно та економно.

Додамо, професійна підготовка продавця непродовольчих товарів у навчальному закладі тривала 2,5 місяця. Слухачка набула навичок роботи у торговому закладі, володіє основами бухгалтерського обліку, навчилася організовувати торговельні процеси, опанувала техніку і механізацію торговельних розрахунків та багато іншого. На ДКА Наталія Левчук продемонструвала відмінні знання та може приступати до самостійної роботи. У високій кваліфікації випускників РЦПТО ДСЗ не раз переконався і роботодавець, адже співпрацює із навчальним закладом не вперше.

Пишаємося успішними випускниками! Цінуємо довіру роботодавців! Запрошуємо до співпраці та пропонуємо професійну підготовку робітників різних професій і напрямів.

Наші контакти: м. Рівне, вул. Пирогова, 8, тел. 0362 68 37 95

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: