Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Безпечне купання на Рівненщині

Із настанням літньої спеки та в умовах воєнного часу питання безпечних водойм стає більш актуальним. Суспільне продовжує серію матеріалів про відпочинок. Перший був про водойму та пляж біля санаторію Червона калина, де, за дослідженнями епідеміологів, найменше випадків перевищення нормативних показників.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Ще одним безпечним місцем для купання на Рівненщині є Біле озеро у Вараській тергромаді. У переліку найбезпечніших місць для купання, які для Суспільного склав представник обласного центру контролю та профілактики хвороб Богдан Красько, воно зазначене першим.

Попри будній день, на пляжі туристичної бази поблизу Білого озера відпочивальників не бракує.

"Вода дуже добра. Та неділя була холодна, повітря було таке холодне, аж осіннє, але вода була тепліша. Гліцерин відчувається в руках, як плаваєш. І вода була дуже чиста", – розповідає відпочивальниця Людмила.

Такої ж думки і відпочивальниця Дарина Терентій.

"Набагато комфортніше тут, бо на морі потрібно постійно змиватися, а тут вода прісна. Приємніше відпочивати, коли ти розумієш, що можеш одночасно оздоровлюватися", – каже жінка.

Глибина Білого озера зберігається незначною на віддалі багатьох метрів від берега. Працівники санаторію розповідають: вода має цілющі властивості, бо в ній підвищений вміст гліцерину.

"Вода іде, саме наповнення води йде із карстових джерел, внаслідок цього вода постійно свіжа та оновлюється. Перевірки проводяться раз на місяць, а коли температура повітря понад 25 градусів – двічі на місяць", – розповідає працівник туристичного комплексу Ярослав.

Туристична база на березі Білого озера має свій пляж і відомчий рятувальний пост. Через воєнний стан, можливості відпочивальників цьогоріч дещо обмежені.

"Рішенням ради оборони області заборонено відвідування лісів. Ми визначимо певну зону, в яку можна людям заходити. Маємо створити умови для відпочинку людей, а особливо зараз, коли закрилися усі моря. Туреччина, Єгипет і Одеса фактично не є місцями для відпочинку, тому дуже великий потік відпочивальників до Білого озера. Попри те, що Білорусь поряд, люди їдуть сюди відпочивати", – каже міський голова Вараша Олександр Мензул.

#безпека  #Біле озеро 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: