«Березневодоканал» оштрафували за забруднення стічними водами річки Случ
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Березневодоканал» оштрафували за забруднення стічними водами річки Случ

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства КП «Березневодоканал» Березнівської міської ради.

Перевіркою встановлено, що очисні споруди підприємства працюють недостатньо-ефективно, внаслідок чого стічні води скидаються з перевищенням встановлених нормативів, що призводить до забруднення р. Случ і є порушенням ст. 51 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” та ст.ст. 44, 70 Водного кодексу України.

Вказане порушення, як повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу, зафіксоване в акті перевірки, розмір збитків, заподіяних державі, внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів КП «Березневодоканал» складає 118042 грн. 91 коп.

Підприємству направлено претензію для добровільного відшкодування даних збитків. У разі відмови від сплати, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутися до суду з позовом про її стягнення у примусовому порядку.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: