Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Батька екс-прокурора Боровика, який насмерть збив жінку, звільнили від покарання

60-річного батька скандального екс-прокурора Андрія Боровика Володимира Боровика, який у 2017-му році насмерть збив жінку, звільнили від відбування покарання. Тому він не провів жодного дня у в'язниці з присуджених йому двох з половиною років. 

Про це пише видання "Сила правди". 

Як стало відомо, звільнили Боровика-старшого від покарання ще в січні 2020 року. Однак, рішення суду було оприлюднено лише зараз, після втручання журналістів. У рішенні йдеться про те, що наприкінці грудня 2019 року до Рівненського районного суду клопотання від Державної установи «Городоцький виправний центр №131» про звільнення Володимира Боровика від відбування покарання внаслідок тяжкої хвороби. Зокрема було взято до уваги, що в засудженого діагностували цукровий діабет, серцеву недостатність, проблеми з нирками та очима. 

Вирок Володимиру Боровику змінювався кілька разів. У липні 2017-го Луцький міськрайонний суд засудив батька «бурштинового прокурора» за ч. 2  ст. 286 КК України на 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами терміном на 3 роки. Проте цим же рішенням його було звільнено від відбування покарання та присуджено 3 роки іспитового терміну. 

Згодом в апеляційній інстанції Боровику ще більше пом'якшили цей вирок, виключивши з вирок порушення правил дорожнього руху. 

У 2018-му році Касаційний суд визнав незаконною ухвалу Волинського апеляційного суду і повернув справу на повторний розгляд.

Улітку 2019-го року Волинський апеляційний суд таки позбавив Боровика волі та позбавив права керування транспортними засобами на три роки, однак він того ж дня потрапив до лікарні. 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: