Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Параскевську громаду с. Тучин

29 листопада 2020 року, у двадцять п’яту неділю після П’ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Параскевську громаду с. Тучин Гощанського району, де у місцевому храмі очолив Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужив благочинний Гощанського благочиння протоієрей Анатолій Мирончук, благочинний Рівненського міського благочиння протоієрей Леонід Поліщук, настоятель храму протоієрей Ігор Левішин та запрошене духовенство.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив протоієрея Ігора Левішина правом носіння митри, а протоієрея Віталія Ткачука правом носіння палиці.

За літургією була піднесена молитва про визволення від нашестя чужинців, а також всеукраїнська молитва про позбавлення від епідемії коронавірусу.

По завершенні богослужіння владика Іларіон звернувся до вірян із проповіддю та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами. 

Завершилось архієрейське богослужіння уставним многоліттям.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: