Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Арештували 15 членів угрупування, що під виглядом лікування викрадали та катували людей

Рівненський міський суд обрав запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави 15 членам угрупування, які під приводом лікування викрадали та катували алко- та наркозалежних у так званих реабілітаційних центрах. 

Як повідомляли у поліції, до угрупування входили мешканці різних регіонів, виявився 44-річний уродженець Луганської області. 

Так, було встановлено, що вказана група розпочала свою злочинну діяльність зі створення одного реабілітаційного центру, розширивши їх до шести на територіях двох областей - Рівненської та Тернопільської. 

За інформацією правоохоронців, пацієнтів із застосуванням обману та фізичної сили викрадали із їхнії помешкань та поміщали до "реабілітаційних центрів". Там їх обмежували у пересуванні, застосовували фізичну силу, застосовували крапельниці з невідомими медпрепаратами. Декого з потерпілих примушували до виконання різних робіт, зокрема будівельних, лісопильні та ремонту приміщень.

Як зазначається, родичі сплачували певний завдаток - у розмірі 8 тисяч гривень. Подальше перебування коштували від 5 до 12 тисяч гривень на місяць. 

Під час обшуків  так званих реабілітаційних центрах - орендованих елітних будинкпх, виявили 145 утримуваних осіб. Серед них - неповнолітні, яких відправили на «лікування» від наркозалежності батьки, і військовослужбовці. 

Зі 145 осіб 90 були визнані потерпілими

Досудове розслідування триває. За скоєне підозрюваним може загрожувати від п'яти до десяти років позбавлення волі.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: