Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Акція "16 днів проти насильства" триває на Рівненщині

Дубенська районна державна адміністрація долучилася до флеш-мобу від Рівненська обласна державна адміністрація з метою привернути увагу до проблеми домашнього насильства.

Насильство – це одне з найбільш систематичних і широко розповсюджених порушень прав людини у боротьбі за життя, безпеку людини, у тому числі – в родинному колі.

Вчинення домашнього насильства - це вже давно не приватна справа, а комплексна, дієва політика взаємодії соціальних служб, органів поліції, закладів охорони здоров’я, освіти, центрів з надання безоплатної правової допомоги.

Домашнє насильство – це не просто біда і криза окремої сім’ї, це ризики у побудові соціального миру і благополуччя в суспільстві.

Мета акції - вкотре привернути увагу до такого жахливого явища як насильство: ми спільно піднімаємо рівень правової та інформаційної обізнаності, що домашнє насильство – це злочин, і про це не потрібно мовчати. Ми проводимо широку інформаційну кампанію, щоб найперше толерувати суспільство до цієї проблеми. І нам спочатку потрібно змінитися самим, а потім змінювати стереотипи в суспільстві.

Байдужість суспільства до проблеми домашнього насильства виявляється ще гіршою за саме насильство.

Разом діємо проти насильства!

Дубенщина проти насильства!

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: