Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Агатівка» відпочиває по-спортивному

У дитячому санаторно-оздоровчому комплексі "Агатівка" сьогодні панувала атмосфера справжнього спортивного свята, адже до них знову завітало «Олімпійське літо». Це програма Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей в літній канікулярний період, які на Рівненщині організовує Спорт для всіх Рівненщини та Рівненське обласне відділення НОК України Співпрацюючи з адміністрацією та вихователями, вони таким чином урізноманітнюють дозвілля відпочиваючих програмою естафет та спортивних конкурсів.

Святковою ходою діти у супроводі вихователів, одягнених в хітони давньогрецьких богів та пишні зелені вінки, пройшли центральним майданчиком табору. Урочиста поява олімпіоніка з Олімпійським вогнем дала офіційний старт початку «Олімпійського літа» та спортивним активностям в Агатівці.

Цього разу для школярів, які тут оздоровлюються, була підготовлена програма з 5 командних естафет. То ж майданчик, де відбувалися старти, перетворився на вулкан азарту учасників та енергії вболівальників.

Команди впевнено долали етапи естафет, демонструючи всю свою спритність та завзяття у володінні різноманітним спортивним інвентарем

Головним завданням кожного було показати найкращий час та не набрати штрафних балів за порушення. За підсумками змагань – найкращою стала команда «Адідас».

Відзначення переможців сьогодні було особливим. Адже, розпочалось воно із нагородження «Агатівки» грамотою Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за високий рівень професіоналізму, наполегливу працю та розвиток руху «Спорт для всіх» і реалізацію державної політики у сфері фізичної культури та спортивним інвентарем. Традиційно, на завершення, трійка лідерів отримала пам’ятні сувеніри від організаторів, а всі учасники зробили на згадку спільне фото. Календарне та «Олімпійське літо» продовжується….

#Олімпійське літо  #Спорт для всіх 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: