Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Африканська країна хоче постачати до України м’ясо крокодилів

Під час спільного засідання 16 вересня Голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко з фахівцями компетентних органів Південно-Африканської Республіки (ПАР) на якому були також   присутні особисто Надзвичайні і Повноважні Посли обох держав. В ході відеозустрічі взяли участь начальник Управління Міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби Олена Курята та  начальник Управління державного контролю на кордоні Держпродспоживслужби Андрій Охріменко.  

Сторони обговорили можливості експорту українського м’яса (м’яса птиці та свинини) до ПАР, а також яєць та яєчної продукції, зокрема умови доступу на ринки.

Окрім того, у ході розгляду питання експорту свинини учасники обговорили можливості визнання регіоналізації в частині АЧС враховуючи ситуацію у світі.

Під час обговорення питань також було розглянуто нові норми імпорту в Україну тваринної продукції. Українська сторона поінформувала про оновлене законодавство в частині імпорту. Зокрема, у ході обговорення даного питання було відзначено, що для того щоб розпочати імпортувати до України необхідно пройти відповідну процедуру  акредитації для країни та її підприємств.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленостей продовжити комунікацію на рівні компетентних органів з піднятих питань.

Сторона ПАР в свою чергу висловила зацікавленість в експорті до України шерсті, м’ясної продукції, зокрема м’яса крокодилів.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: