Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Аеропорт врятує бізнес-авіація?

Про це під час засідання комісії облради з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій заявив директор аеропорту Володимир Шипіль.
- Ресурс основних засобів аеропорту вичерпується, оновлення практично не відбувається, - бідкається пан Володимир. - Ми шукаємо будь-які можливості для того, аби скоротити збитки і втриматися на плаву.
За словами Володимира Шипіля, врятувати Міжнародний аеропорт «Рівне» від фінансового краху здатна лише бізнес-авіація, а також залучення невеликих пасажирських літаків для перевезень рівнян.
- Сьогодні на ринок виходять приватні літаки та гелікоптери, кількість яких упродовж останніх років в Україні збільшилась удвічі. Відтак ставку необхідно робити на бізнесменів із власним авіатранспортом. Водночас потрібно будувати ангари, тому що техніка, просто неба зберігатися не може. Аеропорти того ж Львова, або Жулян більш привабливі з огляду на інфраструктуру. Створивши подібні умови в себе, ми зможемо говорити про привабливість рівненського аеропорту.
Крім того, за словами Володимира Шипіля, на українському ринку почали з’являтися літаки для регіональних аеропортів. Вони невеликі (на 40-50 місць) та ідеально вписуються в обслуговування регіонів із невисокою платоспроможністю населення.
- Залучення таких літаків дасть можливість відкрити рейси на Стамбул і Москву, - переконує Володимир Шипіль. - Великі пасажирські літаки Рівне не може «завантажувати» в силу низької платоспроможності населення.
Зрештою, доки бізнес-авіація залишається лише перспективою на майбутнє, керівництво Рівненського аеропорту звернулося до депутатів обласної ради з проханням звільнити підприємство від сплати орендної плати та податку на землю. Вислухавши позицію директора аеропорту, члени бюджетної комісії облради відповіли відмовою.

Сергій Табаков

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: