Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«А прокурор то – не той»: нардеп помилково включив рівненського «бурштинового» прокурора до складу антикорупційної атестаційної комісії (ФОТО)

Сьогодні  нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубінський опублікував пост на своїй сторінці у Фейсбук, де висміяв Генпрокурора України – Руслана Рябошапку. Начебто, той включив до атестаційної комісії по перевірці прокурорів скандального «бурштинового» прокурора – Андрія Боровика.


Скрін зі сторінки нардепа Олександра Дубінського.


Насправді, так і було.

Генпрокурор Рябошапка і справді включив ім'я Андрія Боровика до складу комісії, яка проводитиме атестацію співробітників прокуратури й перевірятиме їх на доброчесність

Втім, є один нюанс.

Пишучи дану публікацію Олександр Дубінський не знав, що йдеться про тезку Андрія Боровика, а саме про виконавчого директора ТІУ – Transparency International Ukraine.

На фото – виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик, якого і призначив до комісії Генпрокурор Руслан Рябошапка.

Нагадаємо, у 2016 році екс-заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика (*про якого і писав Дубінський) звинуватили в організації злочинного угрупування, яке прикривало незаконний видобуток бурштину.


На фото – «бурштиновий» прокурор Андрій Боровик.

Начебто, звичайна обмовка. Втім, фейк активно підхопили в мережі: не лише в регіональних, але й у всеукраїнських ЗМІ. 
 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: