Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

5 років та 6 місяців проведе за ґратами 18-річний юнак за погрозу вбивством та підпал житлового господарства односельця в Острозькому районі

Острозьким районним судом підтримано позицію Здолбунівської місцевої прокуратури та визнано винним 18-річного жителя села Точевики Острозького району, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством) та ч. 2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу).

У ході судового розгляду кримінального провадження прокурором доведено вину вказаної особи.

Зокрема, встановлено, що обвинувачений, раніше судимий за вчинення розбійного нападу на жінку похилого віку, 07.04.2020 близько 23 год. в с.Точевики Острозького району, загостреною частиною розбитої скляної пляшки погрожував вбивством своєму односельцю. За годину після цього, щоб залякати потерпілого, зловмисник підпалив дерев’яну конструкцію сіносховища, розташованого за місцем його проживання, внаслідок чого майно знищено вогнем.

Вироком Острозького районного суду від 04.11.2020 вказаного громадянина визнано винним у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та засуджено до остаточного покарання у вигляді 5 років та 6 місяців позбавлення волі.

 До набрання вироком законної сили зловмисник залишатиметься під вартою.

Примітка: Згідно ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: