Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

5 приватизаційних аукціонів відбудуться впродовж тижня на Рівненщині

У рамках малої приватизації у Рівненській області на цьому тижні заплановано п’ять аукціонів. Об’єкти державної власності продаватимуться через електронну систему Prozorro.Продажі.

Так, вже 27 липня стартують аукціони із продажу частини адмінприміщення у Гощі та гаражів з блоком побутових будівель у Рівному.

28 липня відбудуться аукціони щодо двох  об’єктів у Костополі – адмінбудинку і гаражу.

30 липня пройдуть торги за насосну станцію у Дубровиці.

Загалом на Рівненщині у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 27 об’єктів нерухомості, більшість з яких – нежитлові занедбані  будівлі.

«На Рівненщині активізувалась робота щодо залучення великої кількості об’єктів та учасників до проведення аукціонів. За минулий рік і перший квартал 2021 року реалізовано півсотні об'єктів держмайна на загальну суму 20 мільйонів гривень. Об’єкти, які роками приносили збитки, почали отримувати нове життя», - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. З переліком доступних для приватизації об’єктів на Рівненщині можна ознайомитися за посиланням.

 

#приватизація 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: