Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

5 базових порад із кібергігієни від Дії

Наш найвищий пріоритет — це безпека ваших даних, нашого застосунку тощо. Щодня ми працюємо над удосконаленням систем, що захищають Дію, тому пропонуємо вам попіклуватися про власну інтернет-гігієну

1. Не тільки логін та пароль
Встановіть в усіх своїх облікових записах двофакторну автентифікацію. Це допоможе вам вберегти від злому і ваш профіль в Instagram із улюбленими фото, і TikTok-акаунт із тисячами підписників, і навіть банківські рахунки!

2. Паролі
Щодо паролей, то є кілька базових правил: не використовуйте один і той самий для багатьох акаунтів (потрібен щоразу новий); використовуйте не тільки літери, а й символи та цифри в паролі; не вибирайте дату народження як пароль.

3. Підозрілі посилання
Часто на е-пошту приходять сповіщення про виграш, сенсаційні знижки або навіть ваші фото (іноді шахраї шантажують своїх жертв компроментуючими фото)! У 90% випадків посилання — це інструмент, за допомогою якого у вас намагаються викрасти дані або гроші. Тому ніколи не переходьте за незрозумілими посиланнями!

4. Безпека в соцмережах
У жодному разі не публікуйте у відкритому доступі вашу фактичну адресу проживання. Це може бути вкрай небезпечно! Також не варто розміщувати в соцмережах дані про банківські рахунки, особисті документи, фінансову та бухгалтерську інформацію.

5. Wi-Fi
У публічних місцях мережі Wi-Fi часто бувають відкритими, незахищеними. Це не означає, що ними не можна користуватися. Навпаки! Проте проводити онлайн-платежі, під‘єднавшись до відкритої мережі, категорично не рекомендуємо!

 

#пам'ятка  #безпека 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: