Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

46-річний мешканець Дубровицького району за смертельні побої отримав 8 років ув’язнення

Рівненський апеляційний суд залишив без змін вирок місцевого суду від 11 серпня 2020 року, яким 46-річного мешканця Дубровицького району І. визнано винуватим у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілої.

Трагічний випадок трапився 14 серпня 2019 року в одному із сіл Дубровицького району, де народився та проживав І. Близько 14-ї години перебуваючи за місцем свого проживання, у чоловіка виник конфлікт зі своєю співмешканкою. Він умисно наніс жінці декілька ударів кулаками обох рук в різні частини тіла, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження, від яких потерпіла померла.

Вироком Дубровицького районного суду від 11 серпня 2020 року І. визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть людини), з призначенням покарання – 8 років позбавлення волі.

З вироком суду першої інстанції обвинувачений не погодився та оскаржив його в апеляційному порядку. В апеляційній скарзі просив вирок місцевого суду в частині призначеного покарання змінити та призначити йому більш м’яке покарання.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Рівненського апеляційного суду, вивчивши матеріали кримінального провадження, заслухавши доводи обвинуваченого та його захисника, думку прокурора вирок суду першої інстанції залишила без змін, а апеляційну скаргу обвинуваченого — без задоволення.

Судом враховано, що обвинуваченим вчинено тяжкий злочин, внаслідок якого настала смерть потерпілої і сиротами залишилося троє неповнолітніх дітей, особу винного, який характеризується за місцем проживання, як такий, що зловживає алкогольними напоями, його поведінку, оцінку скоєному, думку потерпілої, яка наполягала на суворості покарання, обставину, що обтяжує покарання – вчинення злочину щодо особи, з якою перебуває у сімейних відносинах, і призначено покарання, максимально наближене до мінімальної межі, передбаченої санкцією ч.2 ст.121 КК України.

 


Рівненський апеляційний суд

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: