Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

33-річниця аварії на ЧАЕС: у Квасилові вшанували героїв-ліквідаторів

26 квітня в Україні та світі згадують аварію на Чорнобильській АЕС та  людей, які ціною свого здоров'я ліквідовували страшну катастрофу. Радіоактивна хмара після вибуху накрила територію України, Білорусі, Росії та чимало європейських країн. А доза радіації в кілька десятків разів перевищувала вибух бомби в Хіросімі. Достеменно невідома й кількість постраждалих. Щороку до пам'ятного знаку приходять безпосередні учасники тих подій, родичі ліквідаторів та просто небайдужі з квітами в руках, згадують події, вшановують загиблих.

Заходи з вшанування пам’яті жертв аварії на ЧАЕС розпочалися в місцевому будинку культури. Учасники студії «Юні театрали», гуртів  «Смайл» і «Весняночка» підготували театралізовану композицію «Вирвані з коренем». Працівники публічно-шкільної бібліотеки представили виставку-перегляд літератури про чорні сторінки трагічного минулого України в далекому 1986 році.

Аби вшанувати пам'ять тих, чиї життя забрала катастрофа,  прийшли   ветерани-ліквідатори, рятувальники.  До заходу долучилися голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, голова районної спілки «Союз Чорнобиль» Павло Арсенович, селищний голова Степан Горбатюк.

До вшанування пам’яті про загальнонаціональну  біду українського народу долучилися ліквідатори, вдови ліквідаторів, жителі селища, вчителі та учні Квасилівського НВК «школа-ліцей», начальник управління соцзахисту населення Рівненської райдержадміністрації  Вадим Максютинський, працівники головного  управління ДСНС в Рівненській області Олександр Ребров, Михайло Коваль, Сергій Павловський. Усі учасники заходу поклали квіти до Пам’ятного знаку постраждалим під час Чорнобильської катастрофи.

Відео:

https://www.youtube.com/watch?v=M_Sbh5SqQRw

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: