«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Зустріч із легендою українського спорту

Проведення «Олімпійських уроків» у Рівненському НВК «Колегіум» стало уже доброю традицією. Сюди часто навідуються відомі спортсмени, щоб розповісти його вихованцям про свої види спорту. Цього ж разу учні закладу разом із учителем фізкультури Олегом Левенцем самі завітали у гості на запрошення Національного олімпійського комітету України в Київ. Ця поїздка була особливою, адже на них чекала зустріч із легендарною Ніною Антонівною Бочаровою – Почесним громадянином міста Києва, заслуженим майстром спорту СРСР, дворазовою олімпійською чемпіонкою зі спортивної гімнастики Ігор ХV Олімпіади 1952 року.

 
Із нетерпінням учні колегіуму очікували на цю зустріч. Головний спеціаліст управління олімпійського руху НОК України Олена Пахольчик привітала рівнян в Олімпійському домі й наголосила, що можливість поспілкуватися з легендарною спортсменкою є унікальною.
Спочатку учні презентували свою область та детально розповіли про розвиток в школі олімпійської освіти. Познайомившись із роботою навчального закладу, Ніна Бочарова зауважила: «Я дуже вражена усім побаченим, адже навіть не здогадувалась, що у Рівному є школа, в якій проводиться така грандіозна робота». Із перших хвилин спілкування стало зрозуміло, що школярів цікавить буквально все, адже питання були не лише про спортивну кар’єру, а й про особисте життя, інтереси, уподобання тощо. Учнів цікавили розпорядок дня та харчування, дитячі мрії та перші змагання, як вдалося пережити голодомор та війну. Уславлена спортсменка розповіла їм про своє життя, злети і падіння, поділилася досвідом виступів на змаганнях, дала дітям поради щодо ведення здорового способу життя.
Для поважної гості та представників Національного олімпійського комітету України школярі підготували імпровізований концерт та подарували присутнім сувеніри з логотипом Рівного, фотоальбом зі світлинами рідного краю. Не залишилися без подарунків від НОК України й самі учасники зустрічі. Окрім яскравих емоцій, на пам’ять залишилися автографи і спільні фотографії з першою олімпійською чемпіонкою в історії України – Ніною Бочаровою.
«Дуже приємно,  що  НОК України  запрошує на такі зус­трічі. Ми сподіваємося, що така співпраця буде успішно продовжена й надалі та сприятиме вихованню здорової й успішної української молоді», – сказав учитель фізичної культури Олег Левенець.
Поїздка учнів колегіуму відбулася за сприяння та підтримки голови Відділення НОК України в Рівненській області Миколи Петренчука та директора рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» – Петра Куделі.
• Роман Вістенко

Версія для друку
5
від 10.11.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»