Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Зустріч із легендою українського спорту

 
Із нетерпінням учні колегіуму очікували на цю зустріч. Головний спеціаліст управління олімпійського руху НОК України Олена Пахольчик привітала рівнян в Олімпійському домі й наголосила, що можливість поспілкуватися з легендарною спортсменкою є унікальною.
Спочатку учні презентували свою область та детально розповіли про розвиток в школі олімпійської освіти. Познайомившись із роботою навчального закладу, Ніна Бочарова зауважила: «Я дуже вражена усім побаченим, адже навіть не здогадувалась, що у Рівному є школа, в якій проводиться така грандіозна робота». Із перших хвилин спілкування стало зрозуміло, що школярів цікавить буквально все, адже питання були не лише про спортивну кар’єру, а й про особисте життя, інтереси, уподобання тощо. Учнів цікавили розпорядок дня та харчування, дитячі мрії та перші змагання, як вдалося пережити голодомор та війну. Уславлена спортсменка розповіла їм про своє життя, злети і падіння, поділилася досвідом виступів на змаганнях, дала дітям поради щодо ведення здорового способу життя.
Для поважної гості та представників Національного олімпійського комітету України школярі підготували імпровізований концерт та подарували присутнім сувеніри з логотипом Рівного, фотоальбом зі світлинами рідного краю. Не залишилися без подарунків від НОК України й самі учасники зустрічі. Окрім яскравих емоцій, на пам’ять залишилися автографи і спільні фотографії з першою олімпійською чемпіонкою в історії України – Ніною Бочаровою.
«Дуже приємно,  що  НОК України  запрошує на такі зус­трічі. Ми сподіваємося, що така співпраця буде успішно продовжена й надалі та сприятиме вихованню здорової й успішної української молоді», – сказав учитель фізичної культури Олег Левенець.
Поїздка учнів колегіуму відбулася за сприяння та підтримки голови Відділення НОК України в Рівненській області Миколи Петренчука та директора рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» – Петра Куделі.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: