Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Звернення до мешканців міста Рівного у звязку з небезпекою падіння бурульок та льодових наростів!

 

У Правилах благоустрою м. Рівного зазначено, що прибирання прилеглих/закріплених територій здійснюють власники обєктів благоустрою, якщо інше не визначено договором.

При снігопадах і ожеледиці субєкти благоустрою зобовязані на прибудинкових/закріплених територіях звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій від снігу, льоду та посипати їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від льоду із дотриманням необхідних мір безпеки.

На обєктах благоустрою міста забороняється очищати дахи від снігу та льоду без встановлення тимчасових огорож на прилеглих до будівель і споруд територіях.

Керівники підприємств, установ, організацій, фізичні особи – підприємці, власники садиб відповідно до чинного законодавства несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до заподіяння шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних, прилеглих/закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях. 

Утримання і благоустрій територій підприємств, установ, організацій та прибудинкових територій, присадибних ділянок громадян, належних до них будівель і споруд проводиться власниками або балансоутримувачами цих будинків, або підприємством, установою, організацією, з якими балансоутримувачами укладені відповідні договори на утримання та благоустрій прибудинкових територій.

Управління з питань НС та ЦЗН звертається до власників і керівників житлових та адміністративних будівель, суб’єктів господарювання з проханням організувати заходи щодо очищення дахів від снігу та знищення бурульок і льодових наростів. У разі не можливості позбавитися від бурульок, забезпечити обмеження доступу громадян до небезпечних ділянок.

Шановні жителі та гості нашого міста!

Проходячи повз будинки в період танення снігу, обходьте ділянки, на яких звисають бурульки.

Пам’ятайте про власну безпеку та бережіть себе !  

 

 

--

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: