«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Зведений бюджет країни отримав від Рівненщини понад 2,3 мільярди гривень податків

За січень – травень звітного року платники податків Рівненщини перерахували до зведеного бюджету 2 мільярди 334,8 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш як на 658 мільйонів гривень перевищує минулорічні показники.

При цьому,  до державної казни  надійшло більше на  348  мільйонів гривень, а  за платежами до місцевих бюджетів перевищення  до минулорічних показників склало  310 мільйонів гривень. Це стало можливо завдяки злагодженій роботі територіальних  органів ГУ ДФС у області, а також розуміння бізнесом важливості своєчасності сплати всіх належних платежів.

Як зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: „Наповнення бюджетів податковими платежами, що перебувають у зоні відповідальності підрозділів ДФС області , здійснюється не за рахунок тиску на бізнес і збільшення податкового навантаження, а завдяки системному підходу до прогнозно-аналітичної роботи, комплексному відпрацюванню податкових ризиків, зусиллям із легалізації „тіньових” зарплат та зайнятості населення, тісній співпраці з представниками бізнесу та органів місцевого самоврядування”.

ГУ ДФС у Рівненській області

Версія для друку
23
від 09.06.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»