«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
19 Липня 2018 року

Змагання юних лісівників

Одинадцятий рік поспіль навесні юні лісівники з усієї Рівненщини звітують про свою роботу на щорічному зборі учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». Цьогоріч на заході, який відбувся на базі КЗ «Станція юних натуралістів», юні лісолюби відзвітували про роботу у 2016-2017 навчальному році, поділилися науковими здобутками та визначили кращу команду, яка представлятиме Рівненщину на Всеукраїнському зборі у Житомирі.

Зліт учнівських лісництв зібрав команди з усіх куточків Рівненської області, які представляли виставки своїх робіт, захищали наукові праці, звітували про роботу.
Юних лісівників привітав начальник відділу лісового та мисливського господарства облуправління Олег Ткач, який подякував вихованцям шкільних лісництв за активну допомогу в проведенні різноманітних акцій, а також за ефективну роботу задля збереження і примноження природних багатств нашого краю.
Організатори обласного збору учнівських лісництв вкотре зазначили, що рівень підготовки команд юних лісоводів щороку помітно зростає. Звітуючи про роботу, учасники зльоту розповіли про науково-дослідницьку та агітаційно-просвітницьку природоохоронну діяльність, впровадження інноваційних технологій, вирощування лісових культур.
Цьогоріч честь представляти область на Всеукраїнському зборі шкільних лісництв виборола команда Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва»  Демидівського району (ДП «Млинівський лісгосп»).
Переможцями збору учнівських лісництв стали: Клесівське учнівське лісництво «Сосновий бір» (ДП «Клесівський лісгосп»), Рокитнівське учнівське лісництво «Паросток» (ДП «Рокитнівський лісгосп»), учнівське лісництво «Вікова діброва» (ДП «Острозький лісгосп»), учнівське лісництво Костянтинівської загальноосвітньої школи (ДП «Сарненський лісгосп»), учнівське лісництво комунального закладу «Станція юних натуралістів» (ДП «Дубенський лісгосп»), учнівське лісництво Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (ДП «Висоцький лісгосп»).
Захищали юні лісівники і власні наукові роботи з навчального дослідництва. Найкращою судді визначили роботу Ольги Оленіч із Клесівського учнівського лісництва «Сосновий бір» - «Проблеми вирощування сосни звичайної на ґрунтах, зруйнованих видобутком бурштину».
Приємно, що щороку кількість охочих займатися в учнівських лісництвах зростає, а їх випускники продовжують навчання у лісівничих вишах і, володіючи практичним досвідом та знаннями, приходять працювати в лісове господарство.
• Прес-служба
Рівненського ОУЛМГ

Версія для друку
21
від 26.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»