«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Жовтня 2018 року

Згадували про подвиги героїв-повстанців і вітали сучасних захисників України

У Рівненському облмузтеатрі відбулися урочистості до Дня захисника України. Приурочили захід також 75-й річниці з часу створення Української Повстанської Армії на Рівненщині. - День захисника України – це свято кожного, хто усвідомив свою причетність до нескореної та духовно-багатої нації. Свято тих, у чиїх душах розгорнувся синьо-жовтий прапор, а гімн звучить як головна пісня держави, - відмітив голова обласної ради Микола Драганчук.

 

Серед тих, хто отримав відзнаку обласної ради, - Микола Ширко, охоронець Тараса Бульби-Боровця, засновника Української Повстанської Армії. Адже 2017-й Рівненською обласною радою проголошений роком УПА на Рівненщині та її головнокомандувача Романа Шухевича, а в обласному бюджеті для вояків УПА передбачена матеріальна підтримка, як і для учасників АТО.

- Мирне небо панує над Рівненщино тому, що наші захисники, нащадки нескорених вояків УПА, боронять східні кордони держави – в окопах і під кулями. І навіть тисячі слів буде замало, аби висловити вдячність за жертовність та подвиги українських військових, героїв АТО, - зазначив Микола Драганчук.

Для всіх присутніх звучали цього дня повстанські пісні у виконанні місцевих музичних колективів.

• Обласна рада

Версія для друку
41
від 13.10.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»