Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Завод без адреси


У ролі миротворця виступив  заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, який зустрівся з депутатами Зорянської сільської ради Рівненського району та керівниками «Консюмерс-Скло-Зоря». Фактично це стало таким собі першим кроком на шляху до порозуміння у, здавалося б, простій, але доволі заплутаній ситуації, якою довгий час ніхто не хотів займатися.
Під час  зустрічі з’ясувалося, що проблема за своєю суттю дуже проста. Місцеві органи самоврядування та керівництво підприємства не можуть порозумітися у  двох питаннях: сільрада не присвоює поштову адресу підприємству, оскільки те розташоване за межами населеного пункту, а підприємство, у свою чергу, відмовляється сплачувати пайову участь для розвитку інфраструктури села, оскільки начебто знаходиться не на його території.
Тим часом законодавство  не дає чітких трактувань  із цього приводу, а тому кожен тлумачить його на свою користь, натомість  справа про присвоєння поштової адреси підприємству нині перебуває на розгляді в суді.
- У нас немає іншого варіанту, як постійно бути в контакті з підприємством і знаходити спільні рішення. Ми не повинні пройти ту точку неповернення, коли вже інвестору буде не вигідно працювати в Зорі, - переконував присутніх Ігор Тимошенко.
Голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук запропонував розробити уніфікований для всіх підприємств району механізм пайової участі та затвердити його на сесії. Таким чином  «Консюмерс-Скло-Зоря» отримає законні прозорі підстави для інвестицій у розбудову інфраструктури села, а сільрада погодить поштову адресу.
Нині сторони взяли паузу і ретельно обдумують цей варіант. Наступну зустріч запланували за тиждень.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: