«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

Завод без адреси

Французькому підприємству “Консюмерс-Скло-Зоря” роками не погоджують поштову адресу. Хтозна, як довго тривала б ця ситуація, якби про неї не заговорили на високому рівні. Посол Франції в Україні Іза­бель Дюмон, перебуваючи в Рівному минулого тижня, заявила про існування такої проблеми. Отож Рівненська ОДА після від’їзду високої гості оперативно взялася вирішувати цей казус, наче не знала про його існування раніше.


У ролі миротворця виступив  заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, який зустрівся з депутатами Зорянської сільської ради Рівненського району та керівниками «Консюмерс-Скло-Зоря». Фактично це стало таким собі першим кроком на шляху до порозуміння у, здавалося б, простій, але доволі заплутаній ситуації, якою довгий час ніхто не хотів займатися.
Під час  зустрічі з’ясувалося, що проблема за своєю суттю дуже проста. Місцеві органи самоврядування та керівництво підприємства не можуть порозумітися у  двох питаннях: сільрада не присвоює поштову адресу підприємству, оскільки те розташоване за межами населеного пункту, а підприємство, у свою чергу, відмовляється сплачувати пайову участь для розвитку інфраструктури села, оскільки начебто знаходиться не на його території.
Тим часом законодавство  не дає чітких трактувань  із цього приводу, а тому кожен тлумачить його на свою користь, натомість  справа про присвоєння поштової адреси підприємству нині перебуває на розгляді в суді.
- У нас немає іншого варіанту, як постійно бути в контакті з підприємством і знаходити спільні рішення. Ми не повинні пройти ту точку неповернення, коли вже інвестору буде не вигідно працювати в Зорі, - переконував присутніх Ігор Тимошенко.
Голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук запропонував розробити уніфікований для всіх підприємств району механізм пайової участі та затвердити його на сесії. Таким чином  «Консюмерс-Скло-Зоря» отримає законні прозорі підстави для інвестицій у розбудову інфраструктури села, а сільрада погодить поштову адресу.
Нині сторони взяли паузу і ретельно обдумують цей варіант. Наступну зустріч запланували за тиждень.
• Роман Вістенко

Версія для друку
15
від 13.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»