«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

ЗАРУЧНИКИ МАСТИФІВ

Свого часу рівненський бізнесмен Юрій Бойко, ставши власником радіозаводу, влаштував на його території розплідник для елітних собак тибетської породи мастиф. Згодом, через невиконання інвестиційних зобов’язань, суд повернув радіозавод у власність держави. А собачийрозплідник як був на його території, так і залишився. Ще рік тому міський суд зобов’язав пана Бойка забрати собак із території радіозаводу. Адже через постійний гавкіт люди не можуть вночі спокійно спати, а студенти МЕГУ – навчатися. Проте рік минув, а Бойко так і не виконав рішення суду.

 До речі, раніше, окрім розплідника на радіозаводі, він тримав собак ще й у себе вдома на вулиці Костромській. Але після того, як минулого року одна із собак вирвалася на вулицю й покусала сусіда-пенсіонера, мешканці навколишніх будинків збунтувалися, й «любитель песиків» був змушений перевезти їх з дому на територію радіозаводу.


- Вони гавкають в обід, о шостій вечора, о десятій вранці, в другій ночі, - скаржиться мешканка будинку, який знаходиться поряд із заводом, Жанна Степанюк. У понеділок, 25 вересня, працівники виконавчої служби разом із поліцією таки потрапили на територію заводу, проте, там їх чекав сюрприз.

З’ясувалося, що майно розплідника належить не Юрію Бойку, а іншій приватній компанії. Адвокат Олег Зражевський попередив судвиконавців, мовляв, якщо будете здійснювати будь-які дії щодо цього майна, це буде кваліфікуватися, як перевищення повноважень, адже майно не належить пану Бойку. До речі, у спеціальних міцних залізних клітках знаходилося майже 400 собак, вартість кожного стартує від тисячі євро і
вище. Фактично справа вчергове зайшла в глухий кут. А бізнесмен Бойко, схоже, знову потирає руки, як хвацько обдурив владу й громаду, та може і надалі, не відомо до якого часу, утримувати своїх улюбленців на земельній ділянці, за яку не платить. І схоже, що через ситуацію з мастифами голова болить у міської влади, хоча мала би боліти у Бойка.
- Поки на території міста і прилеглих районів немає місця, куди можна було б перевезти собак і забезпечити
належне їх утримання, - зізнався в.о. начальника виконавчої служби м. Рівне Павло Якобчук.
У той же час власники розплідника вважають, що їх безпідставно виставляють з території заводу. Мовляв,
хто дозволив навколо заводу будувати житлові будинки, і зрештою, собаки зовсім не заважають людям, адже повністю ізольовані. Відтак своїх улюбленців нікому віддавати не збираються, а на суддю подали скаргу в поліцію. Що ж, очевидно, місцевим мешканцям і надалі доведеться терпіти собаче сусідство.
Міська і судова влада й на цей раз виявилися безсилими. Ми зателефонували бізнесмену Бойку на мобільний
і поцікавилися, чи все ж такивін планує забирати своїх собак із території радіозаводу.
Він відмовився коментувати ситуацію з тієї причини, що журналісти, за його словами, завжди все перекручують і
подають проблему так, як їм вигідно. Але все ж обмовився, що таки має намір забрати
собак із території заводу, але станеться це ще не так скоро, як декому хочеться.
• Роман Вістенко

Версія для друку
39
від 29.09.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»