Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

ЗАРУЧНИКИ МАСТИФІВ

 До речі, раніше, окрім розплідника на радіозаводі, він тримав собак ще й у себе вдома на вулиці Костромській. Але після того, як минулого року одна із собак вирвалася на вулицю й покусала сусіда-пенсіонера, мешканці навколишніх будинків збунтувалися, й «любитель песиків» був змушений перевезти їх з дому на територію радіозаводу.


- Вони гавкають в обід, о шостій вечора, о десятій вранці, в другій ночі, - скаржиться мешканка будинку, який знаходиться поряд із заводом, Жанна Степанюк. У понеділок, 25 вересня, працівники виконавчої служби разом із поліцією таки потрапили на територію заводу, проте, там їх чекав сюрприз.

З’ясувалося, що майно розплідника належить не Юрію Бойку, а іншій приватній компанії. Адвокат Олег Зражевський попередив судвиконавців, мовляв, якщо будете здійснювати будь-які дії щодо цього майна, це буде кваліфікуватися, як перевищення повноважень, адже майно не належить пану Бойку. До речі, у спеціальних міцних залізних клітках знаходилося майже 400 собак, вартість кожного стартує від тисячі євро і
вище. Фактично справа вчергове зайшла в глухий кут. А бізнесмен Бойко, схоже, знову потирає руки, як хвацько обдурив владу й громаду, та може і надалі, не відомо до якого часу, утримувати своїх улюбленців на земельній ділянці, за яку не платить. І схоже, що через ситуацію з мастифами голова болить у міської влади, хоча мала би боліти у Бойка.
- Поки на території міста і прилеглих районів немає місця, куди можна було б перевезти собак і забезпечити
належне їх утримання, - зізнався в.о. начальника виконавчої служби м. Рівне Павло Якобчук.
У той же час власники розплідника вважають, що їх безпідставно виставляють з території заводу. Мовляв,
хто дозволив навколо заводу будувати житлові будинки, і зрештою, собаки зовсім не заважають людям, адже повністю ізольовані. Відтак своїх улюбленців нікому віддавати не збираються, а на суддю подали скаргу в поліцію. Що ж, очевидно, місцевим мешканцям і надалі доведеться терпіти собаче сусідство.
Міська і судова влада й на цей раз виявилися безсилими. Ми зателефонували бізнесмену Бойку на мобільний
і поцікавилися, чи все ж такивін планує забирати своїх собак із території радіозаводу.
Він відмовився коментувати ситуацію з тієї причини, що журналісти, за його словами, завжди все перекручують і
подають проблему так, як їм вигідно. Але все ж обмовився, що таки має намір забрати
собак із території заводу, але станеться це ще не так скоро, як декому хочеться.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: