«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

Зажинки німець святкував по-українськи

Свято зажинок порадувало минулої суботи громаду села Озірко Здолбунівського району. Ідея належить німцю Александеру Волтерсу – керівнику підприємства «АГРО-КОНСАЛТ АВ», яке орендує паї у мешканців довколишніх сіл. Він не лише дбайливо господарює тут, а й переймається проблемами місцевих людей, допомагає у їх вирішенні. Нині ж вирішив ще й свято для них організувати.


    Гостей порадував концерт, який підготували працівники сільського клубу (до слова, Александер його допоміг відремонтувати), вони пригостилися різноманітними смаколиками від озірківців та сходили на екскурсію територією підприємства. Сучасна надпотужна техніка, якою Александер Волтерс оброб­ляє землю,  особливо вразила дітей. Вони із захопленням роздивлялися її, кожен бажаючий міг забратися  в кабіни тракторів і комбайнів, відчути себе на місці водія.
– У наступному році нашому підприємству виповнюється 10 років, і це буде дуже велике свято. Цьогоріч ми тестуємо, що подобається людям. Поки жнива не розпочалися, адже потім буде ніколи святкувати. А ще - ми хотіли показали людям, чим займаємося, адже орендуємо у них землі, – розповів Александер Волтерс.
• Олеся Бондаренко,
• фото  Ірини Самчук

Версія для друку
28
від 14.07.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»