«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
24 Квітня 2018 року

За результатами навчань підрозділ протиповітряної оборони відбив умовний повітряний удар противника

На Рівненщині, в рамках батальйонний тактичних навчань протиповітряної оборони повітряного командування «Захід» перевірено спроможність до виконання завдань за призначенням одного з підрозділів.

Протягом двох днів було перевірено спроможність дій керівного складу щодо проведення заходів підготовки та прикриття важливих державних об’єктів України. Особливу увагу під час навчань було приділено практичній складовій та алгоритму дій військовослужбовців за сигналами приведення у вищі ступені бойової готовності, роботи колективів в умовах швидкої зміни обстановки.

За легендою навчань бійці діяли за умови імовірного повітряного удару противника. А це означає прийняття швидких та ефективних рішень щодо оборони об’єктів інфраструктури, їх захисту від ворожих диверсійно-розвідувальних груп, які діють в зоні їх відповідальності, а також проведення заходів з надання медичної допомоги пораненим, відновлення знищеної військової техніки та її переміщення на запасні позиції.

         Як зазначив керівник навчання  - заступник командира окремої радіотехнічної бригади полковник Андрій Ніколенко, командир окремого радіотехнічного батальйону та його підлеглі довели, що спроможні виконувати завдання будь-якої складності.

- Позитивним елементом їх професійного зростання стало виконання завдань на території Донецької та Луганської областей, де до виконання завдань антитерористичної операції залучались близько 95 відсотків особового складу. Більшість із них відзначені орденами та медалями за сумлінну службу, - наголосив полковник.

 

Офіцер прес-служби Міністерства оборони України

 в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Версія для друку
9
від 03.03.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»