Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

За позовом прокуратури Рівненщини визнано недійсними результати процедури закупівлі за 1,5 млн грн шкільного автобуса

 

Підставою для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру стали установлені факти порушень вимог бюджетного законодавства та Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення процедури торгів, яка підлягала відміні.

Крім того, у ході перевірки технічного стану придбаного транспортного  засобу перед процесом його введення в експлуатацію з’ясувалося, що він переобладнаний із вантажного та має близько 2 десятка технічних недоліків, серед яких – максимальна зношеність гальмівних дисків, витікання пального та мастильних матеріалів, відсутність систем кондиціонування та опалення пасажирського відділення.

Дізнавшись про такі грубі порушення, Сарненською місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів держави і дітей пред’явлено до суду позов про визнання недійсними результатів процедури торгів, договору на поставку автомобіля, а також стягнення з підприємства 1,5 млн грн, за які було придбано небезпечний транспортний засіб.

Зазначені позовні вимоги прокуратури судом підтримано у повному обсязі.

Питання розпоряджання бюджетними коштами та їх використання в сфері охорони дитинства продовжують перебувати на особливому контролі органів прокуратури Рівненської області.

 

-- Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: