«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
25 Травня 2018 року

З підрозділами охорони військових частин Повітряних Сил проведено тактико-спеціальне заняття з бойовою стрільбою

На полігоні "Рівненський" Сухопутних військ Збройних Сил України проведено триденне тактико-спеціальне заняття з виконанням бойових стрільб по повітряним та наземним цілям з 15 обслугами ЗУ-23-2 та 12 обслугами ДШК та НСВ «Утес» військових частин Повітряного командування «Захід». Заняття були організовані та проводилися відповідно до вимог керівних документів, тож порушень заходів техніки безпеки не допущено, а основна мета заходу досягнута.

Під час тактико-спеціальних занять виконано бойову стрільбу за чотирма різними завданнями. Серед тих, хто виконував стрільби, проведено імпровізований конкурс на кращу бойову обслугу. Перемогу здобули ті обслуги, що показали максимальну злагодженість та влучність.

За результатами виконання завдань стрільб з  ЗУ–23-2 відзначилася обслуга, що представляла Теребовлянський зенітний ракетний полк, а у стрільбі з  ДШК кращою визнана обслуга Галицько-Волинської радіотехнічної бригади.

• Фотозвіт: Антон Кобринець.

• Прес-центр Повітряного командування "Захід".

Версія для друку
19
від 12.05.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»