«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

Учні школи-інтернату вибороли срібні та бронзові нагороди

Пройшов Чемпіонат України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору. Рівненщину представляли вихованці Клеванської спеціальної школи-інтернату №1, які тренувалися із Михайлом Романкевичем, Давидом Харавою, Олександром Косіновим, Іриною Гілінською, Олександром Поміновим, Людмилою Логацькою.

Змагання пройшли на високому професійному рівні, учні-спортсмени підтвердили свій високий статус та спортивну майстерність.

Так, Артур Ничипорук виборов срібло у ваговій категорій до 50 кг.; Андрій Оліщук Андрій – срібло у ваговій категорії 55кг.; Ірина Шумляківська – срібро у ваговій категорії до 52 кг.; Валерія Білан – срібло у ваговій категорії 48 кг.;  Анастасія Басюк – бронзу у ваговій категорії 57 кг.

Наостанок, тренер Збірної України з дзюдо Михайло Романкевич зауважив, що у спортсменів присутні не тільки гарна фізична форма, а й неабиякий потенціал.

• Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Версія для друку
7
від 17.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»