«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

У Сарнах встановили дві меморіальні дошки бійцю полку «Азов»

Пам’яті загиблого учасника АТО Степана Криворученка у Сарнах відкрили дві меморіальні дошки – на будинку, де він проживав, та фасаді школи, в якій здобував освіту. Командир спецзагону полку «Азов» Степан Криворученко загинув два роки тому, захищаючи територіальну цілісність України. 5 лютого 2015 року він потрапив в засідку під час виконання бойового завдання поблизу міста Маріуполь. Похований у місті Бориспіль Київської області на Рогозівському кладовищі.

Указом Президента України "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", військовий нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 Ініціатива встановлення меморіальних дошок Герою-земляку належить мешканцям будинку № 60 по вул. Широкій  та адміністрації Сарненської школи № 4.

Місцева влада підтримала жителів міста та погодила їх встановлення.

 На відкритті дошок були присутні родичі, шкільні друзі та бойові побратими Степана, влада та громадськість. 

Версія для друку
5
від 03.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»