«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Вересня 2018 року

У Рівному вшанували память учасників бойових дій

Сьогодні, 15 лютого біля пам’ятного знаку «Загиблим у локальних війнах» з нагоди відзначення «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виводу військ з Афганістану» відбувся мітинг-реквієм. На заході були присутні керівництво Рівного та громада міста. Присутні на урочистостях помолилися за упокій полеглих та вшанували пам’ять загиблих на Донбасі.

 

До підніжжя пам’ятного знаку були покладені квіти та вінки.

І нині чимало з тих хто воював у Афганістані, знову на передовій, не стоять осторонь коли наша держава переживає складні часи. Міський голова Рівного Володимир Хомко побажав усім швидшого закінчення війни на Сході аби перелік загиблих рівнян не поповнювався новими іменами. Всім присутнім очільник міста побажав здоров’я та мирного неба. 

У Рівненському міському палаці культури міський голова нагородив 11 воїнів – інтернаціоналістів грамотами та подяками.

Нагадаємо: через Афганську війну пройшли 160 тисяч українських хлопців, тільки з Рівного було мобілізовано 1220, а всього з області – 3500 осіб.

 -- Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради

Версія для друку
7
від 16.02.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»