«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
17 Жовтня 2018 року

У Рівному відкрили музичний фонтан

20 квітня у Рівному урочисто відкрили відремонтований фонтан, що розташований на майдані Незалежності за кінотеатром «Україна». Помилуватися святковою феєрією зібралося чимало рівнян та гостей міста.

 

 

«Це наш експериментальний ремонт, котрий ми доручили виконати підприємству «Рівнеоблводоканал».  На мою думку роботи виконані дуже добре і мені здається, що експеримент є вдалим.

Тому наступне завдання, яке отримає «Рівнеоблводоканал» - ремонт каскаду басейнів та фонтанів в парку імені Шевченка від так званої «Дюймовочки» вверх. Зараз підприємство  над цим працює і, якщо все буде добре, то в наступному році «каскад» матиме вигляд не гірший за цей фонтан. Мова йде заміну всього технологічного обладнання,  гідроізоляцію чаші, заміну форсунок , світло-музичний супровід, і звісно загальний благоустрій довкола» - розповів Володимир Хомко.--

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення

виконавчого комітету Рівненської міської ради

Версія для друку
16
від 20.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»