«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
18 Червня 2018 року

У Рівненському театрі ляльок відбудеться показ вистави «Лісова пісня»

Прем’єра постановки відбулась у 2008 році. Ця драма-феєрія для дітей та дорослих за ці роки полюбилась як глядачам, так і нашим колегам з інших театрів. А у 2011 році наша творча група за цю виставу отримала урядову Премію імені Лесі Українки у номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва».

Цієї суботи об 11:00 у Рівненському театрі ляльок відбудеться показ вистави «Лісова пісня». На нашій сцені її грають до дня народження Лесі Українки, яка народилась 25 лютого.

На сцені акторів не видно - тільки ляльки. Такий прийом в театрі називається чорний кабінет. 

Режисером вистави став Олександр Іноземцев, а художником – Інна Кульчицька. І у цього творчого тандему вийшла поетична феєрія про найголовніше у житті: справжнє і щире кохання, вічний гімн найсвітлішим почуттям. Казкове поєднання містичних лісових жителів та звичайного сільського люду, де безпосередність, чистота та вічність протистоять  людським законам та буденності, клопотам та безпорадності.

Версія для друку
8
від 24.02.2017р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»