«Вісті Рівненщини» газета обласної ради
20 Вересня 2018 року

У РІВНЕНСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕАТРІ ЛЯЛЬОК - НОВА ВИСТАВА!

Відбулась премєра вистави "Крокуй собі безпечно". Це повчальна вистава про правила поведінки на дорозі. Вона розрахована на дітей віком від трьох років. Постановка зроблена в ігровій формі, що робить виставу інтерактивною. Глядачі відгадують загадки, відповідають на питання наших героїв, підспівують їм.

- Вдячний акторам за нашу співпрацю. Вони зрозуміли усе, що я від них хотів. Як наслідок - успіх у глядачів. І діти, і дорослі активно реагували на заклики героїв вистави до гри, відгадували загадки. Головна задача цієї постановки - розповісти несерйозно про серйозне. Адже у сучасному світі багато небезпек і одна із них - порушення правил дорожнього руху. І як би часто про це не говорили, прикрих випадків менше не стає. Тому ми в ігровій формі хочемо навчити дітей нести відповідальність за свої дії, - розповів режисер-постановник вистави Роман Гребенюк.


А втілили задум режисера Юрій Татарин та Ігор Сторожук, які через героїв вистави звертаються до усіх:

"Крокуй собі безпечно!
Уважним будь завжди!
Як правила ти знатимеш –
Не матимеш біди!"

 

Побачити виставу можна буде вже 29 квітня о 13:00 годині.

Версія для друку
16
від 20.04.2018р.
  0
Коментарий
CAPTCHA Image
Архів номерів

© 2010 Газета обласної ради «Вісті Рівненщини»

Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту можливе лише з дозволу редакції.

Дизайн студія «VIVA»